Шановні партнери!

Наш фестиваль – це яскраве та емоційне свято для житомирян та гостей міста. Перший фестиваль, що відбувся у 2017 році, викликав величезний інтерес у відвідувачів. Нас відвідало понад 5 500 гостей.

Усі заходи та локації фестивалю безкоштовні для гостей, адже наша мета – пропагування науки та техніки, розвиток у молоді креативного мислення та інтересу до науки та сучасних технологій. Тож ми дуже потребуємо партнерської підтримки –  щоб цьогорічний фестиваль подарував ще більше  чудових  вражень та позитивних емоцій нашим відвідувачам. 

  Впевнені, що ми можемо бути надзвичанйо корисні нашим партнерам, адже підтримка фестивалю – це позитивні асоціації вашої компанії з передовими інноваційними технологіями,  розвитком та прогресом, технічним та соціальним лідерством.  Широка інформаційна кампанія до, під час та після фесту  забезпечить позитивний рекламний та іміджевий ефект для усіх учасників та партнерів фестивалю.

Щоб стати офіційним партнером фестивалю, надішліть, будь-ласка, відповідний запит на електронну пошту Асоціації amkosua@gmail.com з поміткою “Партнерство” або телефонуйте за номером 096 522 58 99.

 

>
Кількість відвідувачів у 2017 році
>
Публікації у регіональних та всеукранських ЗМІ