Розваги


Розфарбовування прапорів країн-членів ЄС та прапору ЄС, Розфарбування купюр валюти ЄС та країн ЄС, в яких залишилась власна валюта.

Супроводження: Романчук К.В.

Час проведення: 10.00 - 17.00

Місце проведення: ауд. 238

Вікторина «Дві правди, одна брехня про Євросоюз» або «Євросоюз навпаки»

Супроводження: Романчук К.В.

Час проведення: 10.00 - 17.00

Місце проведення: ауд. 238

Гра «Вгадай країну-члена ЄС за прапором або контуром країни»

Супроводження: Романчук К.В.

Час проведення: 10.00 - 17.00

Місце проведення: ауд. 238

Малюємо портер європейця разом

Пишемо на листі великого формату з логотипом ЖДТУ «ALLinOne» та назвою кафедри МЕВ характеристики, яким має бути європеєць на думку відвідувачів.

Супроводження: Романчук К.В.

Час проведення: 10.00 - 17.00

Місце проведення: ауд. 238

Бліц-вікторина «Що ви знаєте про ЄС», Вікторина «ЄС у видатних постатях»

Супроводження: Романчук К.В.

Час проведення: 10.00 - 17.00

Місце проведення: ауд. 238

Відеоролики, на фоні яких буде проходити все інше

6.1. Ознайомчий відео-ролик про Євросоюз
6.2. Відео-ролик «Як рух України до ЄС вже зараз змінює Житомир наближається до ЄС»
6.3. Відео-«Європа починається з тебе»

Супроводження: Романчук К.В.

Час проведення: 10.00 - 17.00

Місце проведення: ауд. 238

Заходи облікового спрямування

1. Перегляд фільмів облікового спрямування
2. Розмальовки з економічною та обліковою тематикою.
3. Гра економічного спрямування «Монополія».
4. Податково-пенсійний органайзер (з роздруком інформаційних листів та даними про кафедру і спеціальність)
5. Розіграш призів серед учасників кафедрою обліку і аудиту.

Супроводження: Легенчук С.Ф., Виговська Н.Г.

Час проведення: 10.00 - 17.00

Місце проведення: ауд. 233

Заходи фінансового спрямування

1. Демонстрація фільму «Фінансова історія міста Житомир»
2. Ознайомлення з грошовими знаками Житомира періоду 1918-1919 років
3. Малювання грошових знаків різних країн світу

Супроводження: Легенчук С.Ф., Виговська Н.Г.

Час проведення: 10.00 - 17.00

Місце проведення: ауд. 233

Настільні ігри «Інтелект XXI століття» Ігри: Ерудит, Дженга, Монополія, Scrabble

Супроводження: Павлова С.І., Проценко Н.Б., Гринів В.В., Ткачук Г.Ю.

Час проведення: 10.00 - 17.00

Місце проведення: ауд. 244

Турнір бейблейдів: швидкість мислення

Супроводження: Травін В.В., Виговський В.Г.

Час проведення: 10.00 - 17.00

Місце проведення: Хол 2 поверху біля ауд. 250

«Життя під мікроскопом»

Демонстрація гідробіонтів, визначення рН середовища

Час проведення: 10.00

Місце проведення: ауд. 318